Connect with us

Aktualności

Życie bez kompromisów – ciesz się nim, wybierając wyjątkowe mieszkanie przy Garbary 102

Kapitanat Garbary

Marzysz o życiu w samym sercu miasta, ponieważ zależy Ci na łatwym dostępie do najważniejszych punktów codziennego użytku? Z drugiej strony, bardzo ważna jest dla Ciebie bliskość natury i możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu, z dala od miejskiego zgiełku? Kapitanat Garbary to odpowiedź na wszystkie Twoje potrzeby!

Idealne dla osób, które cenią nie tylko bliskość natury…

Codzienny pośpiech sprawia, że chętnie wypoczywasz na świeżym powietrzu? Zależy Ci na tym, aby każdego dnia relaksować się w otoczeniu zieleni? Kapitanat Garbary to doskonałe miejsce dla Ciebie. 

Inwestycja zlokalizowana została w pobliżu wyjątkowego Parku Cytadela, a także nieopodal rzeki Warty. Wokół nie brakuje terenów zielonych – również w samym obiekcie, który otoczony jest pięknymi drzewami. Kilka minut spaceru wystarczy, aby znaleźć się w najpiękniejszych miejscach Poznania, jak wspomniany Park Cytadela. Co więcej, dojście na Stary Rynek zajmie Ci tylko dziesięć minut. 

Jeśli ekologiczne podejście do życia jest Ci bliskie, z pewnością docenisz fakt, że w tej inwestycji zastosowano szereg rozwiązań przyjaznych dla środowiska. W obiekcie wykorzystano między innymi systemy odzyskiwania wody deszczowej czy zaawansowane rozwiązania retencyjne. Całość uzupełniona została o zieleń na dachu i na ścianach. A to oznacza, że zyskasz możliwość wypoczynku na łonie natury zaledwie kilka kroków od swojego miejsca zamieszkania. 

…ale też życie w samym sercu miasta! 

Bliskość natury jest ważna, jednak możliwość szybkiego dotarcia do najważniejszych punktów codziennego użytku także ma ogromne znaczenie. W końcu nikt z nas nie lubi przeznaczać czasu na dojazdy czy stanie w korkach, prawda? 

W przypadku inwestycji Kapitanat Garbary zastosowana została koncepcja 15-minutowego miasta. Co to oznacza? Miejsce to znajduje się w tak dogodnej lokalizacji, że dotarcie do kluczowych miejsc w mieście zajmie maksymalnie kwadrans. Mowa tu nie tylko o Starym Rynku, ale też Urzędzie Miasta Poznania, licznych obiektach handlowych, gabinetach lekarskich, placówkach edukacyjnych czy biurowcach. Zaoszczędzony dzięki temu czas możesz spędzić w jednej z kameralnych, pobliskich restauracji. 

Kapitanat Garbary

Kapitanat Garbary – wyjątkowe miejsce na mapie Poznania 

Jeśli marzysz o życiu bez kompromisów, Kapitanat Garbaty jest doskonałym miejscem dla Ciebie. Nie musisz już wybierać pomiędzy odpoczynkiem w pobliżu natury, z dala od miejskiego zgiełku oraz życiem w samym sercu miasta, z szansą na pełne wykorzystanie wszystkich jego możliwości. Kapitanat Garbary to miejsce, które jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby społeczeństwa. 

Przede wszystkim jednak Kapitanat Garbary to komfortowa przestrzeń do życia, która dostosowana została do potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wymagających osób. Nowoczesne apartamenty zostały bardzo dokładnie przemyślane, a wszystkie elementy budynku dopracowane są nawet w najmniejszym szczególe. Nie brakuje tutaj reprezentacyjnego lobby, prywatnych wind dla mieszkańców najwyższych kondygnacji, ogromnej hali garażowej czy przestronnych tarasów, z których można podziwiać Stare Miasto, Cytadelę i rzekę Wartę. 

Czego chcieć więcej? Nie bez powodu obiekt budzi tak duże zainteresowanie – a już niebawem stanie się on miejscem, w którym można będzie cieszyć się życiem bez kompromisów! 

Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

R E K L A M A

PARKERSKLEP.COM - Sklep Parker

Sklep ParkerR E K L A M A

Sklep Waterman

Sklep WatermanR E K L A M A

Przychodnia weterynaryjna MEDVET

MEDVETTrending