Connect with us

Warszawa

Przy sądzie w Nazwisko Imię Miasto Adres Kod pocztowy
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr III Dynowski Dariusz Stanisław Warszawa ul. Filtrowa 67 lok. 42 02-055
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr I Andryszczyk Wojciech Warszawa ul. Bielska 31 lok. 1 02-394
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr II Cupriak Barbara Warszawa ul. Hennela 10 kl. B/191 02-495
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr IV Gęślicka Urszula Warszawa ul. Globusowa 25 lok. 5 02-436
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr IX Kuczyńska Urszula Maria Warszawa Al. Niepodległości 235/237 lok. 86 02-009
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr V Gintowt Stefan Paweł Warszawa ul. Grójecka 34 lok 7 02-308
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr VI Juszczyński Adrian Piotr Warszawa ul. Białobrzeska 15/82 02-370
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr VII Kalwajt Robert Warszawa ul. Popularna 50/1 02-473
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr VIII Klimaszewski Bogusław Warszawa ul. Wawelska 78 lok. 5 02-034
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr X Kuć Tomasz Zbigniew Warszawa ul. Grójecka 186 lok. 201 02-390
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr XI Kurek Mateusz Damian Warszawa ul. Elżbiety Rakuszanki 6/U1 02-496
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr XII Oporski Michał Warszawa Al. Jerozolimskie 133 lok. 64 02-304
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr XIII Pieńkos Katarzyna Warszawa ul. Pruszkowska 17 lok. 101 02-119
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr XIV Sachno Monika Agnieszka Warszawa Al. Jerozolimskie 85 02-001
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr XIX Wojniusz Agnieszka Dorota Warszawa ul. Pruszkowska 17 lok. 108 02-119
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr XV Skalska Marzena Warszawa ul. Grójecka 27 lok. 8 02-030
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr XVI Stępniewski Krzysztof Warszawa ul. Posag 7 Panien 5 lok. 198 02-495
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr XVII Szewc Piotr Adam Warszawa ul. Dzieci Warszawy 48 02-495
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr XVIII Rizler Kinga Warszawa ul. Włodarzewska 8/13 02-385
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr XX Wojtczak Marek Warszawa ul. Włodarzewska 70H lok. 9 02-393
dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie nr XXI Pyrka Karolina Warszawa ul. Grójecka 186 lok. 320 02-390
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr I Aftowicz-Szymańska Ewa Karolina Warszawa Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok. 192 04-036
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr II Bereśniewicz Marcin Jakub Warszawa ul. Słotna 4 lok. 2 04-859
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr III Brom Arkadiusz Jerzy Warszawa ul. Serocka 10 04-333
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr IV Brzezicka Maria Warszawa ul. Wandy 11A lok. 1 03-949
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr IX Kokoszko Krzysztof Warszawa ul. Terespolska 2 lok. 32 03-813
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr V Gacki Mariusz Krzysztof Warszawa ul. Izbicka 1/6 04-838
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr VI Gil Marcin Marek Warszawa ul. Kamionkowska 45 03-812
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr VII Grobelny Ireneusz Grzegorz Warszawa ul. Targowa 33 03-728
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr VIII Kiewra Beniamin Warszawa ul. Wodzisławska 3 04-662
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr X Lenik Michał Marcin Warszawa ul. Słotna 4 lok. 2 04-859
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr XI Lesiak Tomasz Warszawa ul. Poprzeczna 7B 04-602
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr XIII Melka Mariusz Warszawa ul. Barbórki 8 04-511
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr XIV Misiewicz Michał Edmund Warszawa ul. Grochowska 342 03-838
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr XIX Pluskota Małgorzata Warszawa ul. Grochowska 304 lok. 68 03-840
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr XV Nowak Mateusz Warszawa ul. Wiatraczna 15 lok. 102 04-364
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr XVI Piekutowski Paweł Kamil Warszawa ul. Kaleńska 5 04-367
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr XVII Pietrzyk Krzysztof Warszawa ul. Murmańska 11 lok. 2 04-203
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr XVIII Pilichowska Izabela Katarzyna Warszawa ul. Szafirowa 25A/1 04-954
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr XX Prusak Daniel Rafał Warszawa ul. Saska 100 lok 1 A 03-914
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr XXI Ślifirski Michał Edward Warszawa ul. I Poprzeczna 7B 04-982
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr XXII Teller-Kopyt Kinga Maria Warszawa ul. Ostrobramska 73D lok. 161 04-175
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr XXIII Warchoł Łukasz Warszawa ul. Jana Zamoyskiego 47A/4 03-726
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr XXIV Wrześniewski Marcin Warszawa ul. Szafirowa 25A/1 04-954
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr XXIX Pluta-Lankiewicz Piotr Łukasz Warszawa ul. Czapelska 25/24 04-081
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr XXVI Sulich Piotr Warszawa ul. 1 Praskiego Pułku WP 25 05-075
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr XXVII Zastępca komornika Oskar Bednarski za Joannę Marię Zagrobę-Majek Warszawa ul. Kompasowa 12 lok. 4 04-048
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie nr XXVIII Olak Tomasz Marek Warszawa ul. Floriana Znanieckiego 12/101 03-980
dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawienr XXV Bednarski Oskar Bartosz Warszawa ul. Przeworska 4/U12 04-382
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr I Duchiński Igor Mariusz Warszawa ul. Topazowa 26/U2 03-680
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr II Bidziński Marek Andrzej Warszawa ul.Jagiellońska 2/U10 03-721
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr III Bielecki Wawrzyniec Piotr Warszawa ul. Modlińska 351 03-189
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr IV Bojanowski Jerzy Roman Warszawa ul. Stanisława Augusta 73/15 03-846
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr IX Daniłowicz Dominik Maciej Warszawa ul.Topazowa 26/U1 03-686
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr V KANCELARIA W LIKWIDACJI Zastępca komornika Wawrzyniec Bielecki za Mariusza Pawła Bondarczuka Warszawa ul. Ratuszowa 11/51/52 03-450
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr VI Delert Renata Warszawa ul. Lęborska 8/10 03-443
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr VII Dzidowska Ewa Magdalena Warszawa ul. Modlińska 190 03-119
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr VIII Fercowicz Piotr Szymon Warszawa ul. Kijowska 7/61 03-743
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr X Klopś Paweł Warszawa ul. Barkocińska 6 lok. 3 03-543
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr XI Leszczyński Michał Warszawa ul. Białostocka 48 lok. 93 03-748
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr XII Morawska Joanna Warszawa ul. Targowa 59 lok. 6 u 2 03-729
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr XIII Morawski Jakub Andrzej Warszawa ul. Targowa 59 lok. 6U1 03-729
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr XIV Zastępca zawieszonego komornika Paweł Zając za Kamila Mroza Warszawa ul. Remiszewska 14a/u.3 03-550
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr XIX Rowicki PaweŁ Warszawa ul. Szanajcy 14/64 03-481
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr XV Paleczny Dawid Warszawa ul. Floriańska 6 lok. U10/1 03-707
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr XVI Polkowska Ewelina Katarzyna Warszawa ul. Wileńska 14B/211 03-414
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr XVII Powichrowska Agnieszka Warszawa ul. Targowa 81 lok. 107a 03-408
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr XVIII Przygódzki Paweł Warszawa ul. Jagiellońska 75/75 03-301
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr XX KANCELARIA W LIKWIDACJI Zastępca komornika Igor Duchiński za Olgę Paulinę Sawicką Warszawa ul. Młodzieńcza 1 03-655
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr XXI Szmidt Kamil Paweł Warszawa ul. Bazyliańska 20 lok. 7 03-203
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr XXII Truszkiewicz Jarosław Stanisław Warszawa ul. Podobna 4 03-532
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr XXIII Zastępca komornika Grzegorz Kmiecicki za Mateusza Piotra Zawadzkiego Warszawa ul. Białostocka 5 lok. U-6 03-741
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr XXIV Kacprzak Justyna Warszawa ul. Tadeusza Borowskiego 2 lok.310 03-475
dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie nr XXV Struk-Zielińska Anna Warszawa ul. Targowa 67 lok. 10 03-729
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XXV Rosocha Agnieszka Warszawa ul. Różana 36/222 02-569
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XXXI Wakulak Sylwester Stanisław Warszawa Al. Rzeczypospolitej 22 B/61 02-972
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr I Zastępca komornika Anna Kuniczuk-Mieczkowska za Adama Zbigniewa Andruszkiewicza Warszawa ul. Fort Służew 1/37 02-787
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr II Borsuk Wojciech Warszawa ul. Wałbrzyska 11 lok. 102 A 02-741
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr III Chmielnicka Ewa Zuzanna Warszawa ul. Rumiana 84 lok. 2 02-956
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr IV Czernicka Elżbieta Warszawa ul. Cybernetyki 13 lok. 7 02-677
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr IX Jończyk Aneta Warszawa ul. Sielecka 39/9 00-738
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr V Dybcio Dariusz Warszawa ul. Puławska 12A lok. 12 02-566
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr VI Gołębiewski Karol Warszawa ul. Woronicza 31/73 02-640
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr VII Graliński Marek Paweł Warszawa ul. Różana 36 lok. 222 02-569
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr VIII Groszek-Kuszyk Małgorzata Warszawa Al. Komisji Edukacji Narodowej 55/2 02-797
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr X Kacperski Michał Jerzy Warszawa ul. Puławska 108/112 lok. 36 02-620
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XI Karp Michał Eugeniusz Warszawa Al. Komisji Edukacji Narodowej 55/2 02-797
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XII Komorowski Tomasz Warszawa ul. Wałbrzyska 11 lok. 102 B 02-741
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XIII Królikowska-Pieńkos Marta Warszawa ul. Cybernetyki 13/4 02-677
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XIV Kulik Małgorzata Warszawa ul. Kazimierzowska 81 lok. 5 02-518
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XIX Nowicka Katarzyna Agnieszka Warszawa ul. Obrzeżna 5 02-691
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XV Łuczyszyn Krzysztof Mirosław Warszawa ul. Woronicza 31/73 02-640
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XVI Zastępca komornika Krzysztof Łuczyszyn za Karolinę Magdalenę Marzec-Franke Warszawa ul. Stępińska 22/30 bud. 2 lok. 226 00-739
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XVII KANCELARIA w LIKWIDACJI Zastępca komornika Krzysztof Łuczyszyn za Pawła Mazurka Warszawa ul. Piekałkiewicza 7/17 00-710
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XVIII Mróz Agnieszka Warszawa ul. Nałęczowska 62/57 02-922
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XX Osiczko Marcin Warszawa ul. Willowa 11 lok. 11 00-790
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XXI Jasiński Michał Mateusz Warszawa ul. Nałęczowska 62/57, 02-922
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XXII Pieńkos Marcin Warszawa ul. Cybernetyki 13 02-677
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XXIII Pożarowska-Kępa Katarzyna Warszawa Al. Niepodległości 118A lok. 3 02-577
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XXIV Rogalska – Karakula Olga Warszawa ul. Zwierzyniecka 1 00-719
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XXIX Tlaga Artur Warszawa Al. Niepodległosci 54/28 02-626
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XXVI Siadul Jakub Warszawa ul. Rzymowskiego 30 lok. 320 02-697
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XXVII Zastępca komornika Marcin Pieńkos za Annę Agnieszkę Sulich Warszawa ul. Lanciego 19 lok.131 02-792
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XXVIII KANCELARIA W LIKWIDACJI Zastępca komornika Marcin Osiczko za Pawła Szczechowskiego Warszawa ul.Willowa 11/11 00-790
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XXX Wakulak Katarzyna Warszawa ul. Rzeczypospolitej 22 B lok. 61 02-972
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XXXIII Brzostek-Ściślak Żaneta Warszawa ul. Cybernetyki 13 lok. 7 02-677
dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie nr XXXIV Bieńkowski Przemysław Warszawa ul. Narbutta 25A/107 02-536
dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie nr I Adamczyk Piotr Marcin Warszawa ul. Dzika 4 00-194
dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie nr II Brojek Marcin Warszawa ul. Polna 48/20 00-644
dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie nr III Czubkowski Aron Warszawa ul. Cicha 1/2 00-353
dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie nr IV Gapik Roland Warszawa ul. Niecała 6/38 00-098
dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie nr IX Malinowski Maciej Warszawa ul. Zagórna 2/4 00-441
dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie nr V Godzik Aleksander Karol Warszawa ul. Kamila Baczyńskiego 1 lok. 1 00-036
dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie nr VI KANCELARIA W LIKWIDACJI Zastępca komornika Bogdan Mieczkowski za Michała Izdebskiego Warszawa ul. Bartoszewicza 3 lok. 7 00-337
dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie nr VII Kaliszewski Mateusz Warszawa ul. Jaworzyńska 7/10 00-634
dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie nr VIII Liszewski Damian Warszawa ul. Solec 24 lok. 117 00-403
dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie nr X Mieczkowski Bogdan Warszawa ul. Bagno 2/192 00-112
dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie nr XI Młyńska Ewa Alicja Warszawa ul. Dzika 15/11 00-172
dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie nr XII Moryc Ryszard Robert Warszawa ul. Boya-Żeleńskiego 4 A lok. 23 00-621
dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie nr XIII KANCELARIA W LIKWIDACJI Zastępca komornika Mateusz Kaliszewski za Jakuba Jarosława Niemoczyńskiego Warszawa ul. Jaworzyńska 7/10 00-634
dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie nr XIV Pułczyńska Agata Warszawa ul. Krakowskie Przedmieście 79/401 00-079
dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie nr XiX Dziewulska Monika Warszawa ul. Piękna 31/37 lok. 200 00-677
dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie nr XV Skowroński Maciej Warszawa ul. Zygmunta Słomińskiego 5/250 00-195
dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie nr XVI Tyc Wojciech Piotr Warszawa ul. Tamka 40 00-355
dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie nr XVII Królik Piotr Józef Warszawa ul. Nowogrodzka 56 lok. 27 00-695
dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie nr XVIII Gapik Lidia Maria Warszawa ul. Niecała 6/38 00-098
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr I Bartosiewicz Mariola Elżbieta Warszawa ul. Ludwiki 4 01-226
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr II Okapiec Michał Bogusław Warszawa ul. Marcina Kasprzaka 49 lok.121 01-234
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr III Teller-Kopyt Daniel Grzegorz Warszawa ul. Karolkowa 58 a 01-193
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr IV Bukszewicz Piotr Rafał Warszawa Aleja Solidarności 155 lok. 17 00-877
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr IX Kuniczuk-Mieczkowska Anna Warszawa ul. Dzielna 64/21 01-029
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr V Hoppe Michał Ryszard Warszawa ul. Kolejowa 15/17 01-217
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr VI Jaceczko Elżbieta Anna Warszawa ul. Ogrodowa 8 lok. 2 00-896
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr VII Kamiński Mariusz Warszawa ul. Człuchowska 66 01-360
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr VIII Kondrasiuk Katarzyna Warszawa ul. Batalionów Chłopskich 82A lok. 76 01-308
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr X Lus Andrzej Karol Warszawa ul. Górczewska 200c lok. 257 01-460
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr XI Mularzuk Andrzej Warszawa ul. Ludwiki 4 01-226
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr XII Niemirski Marcin Warszawa ul. Działdowska 11 lok. 5 01-184
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr XIII Okapiec Maciej Antoni Warszawa ul. Marcina Kasprzaka 49 lok. 120 01-234
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr XIV Papińska-Dzikowicz Agnieszka Warszawa ul. Wolność 5 lok. 18 01-018
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr XIX Świtkowski Marcin Warszawa ul. Ludwiki 4 01-226
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr XV Parafiński Maciej Warszawa Al. Prymasa Tysiaclecia 46/202 01-242
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr XVI Posak Mariusz Seweryn Warszawa ul. Banderii 4/81 01-164
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr XVII Rumiński Jakub Warszawa ul. Żelazna 58/62 m 124 00-866
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr XVIII Simbierowicz Maciej Marek Warszawa ul. Ludwiki 4 01-226
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr XX Tokaj Paweł Warszawa ul. Człuchowska 66 lok. 12 01-360
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr XXI Wojtuszewski Kamil Warszawa ul. Dywizjonu 303 bud. 175 lok. 61 I p. 01-470
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr XXII Mitoń Michał Julian Warszawa Al. Solidarności 155 lok. 11 00-877
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr XXIII Zacharek-Bukszewicz Małgorzata Warszawa Aleja Solidarności 155 lok. 17 00-877
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr XXIV Zając Paweł Błażej Warszawa ul. Goleszowska 3A/45 01-249
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr XXV Żukowska Lidia Warszawa ul. Ciołka 8 pok. 214 01-402
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr XXVI Michalski Mateusz Hubert Warszawa ul. Połczńnska 93a/9 01-301
dla Warszawy-Woli w Warszawie nr XXVII Ruciński Rafał Ryszard Warszawa ul. Okopowa 47 lok. 51/52 01-059
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr I Banaszek Dominik Maciej Warszawa ul. Jerzego Ficowskiego 15 01-747
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr II Chwalewska Lidia Dorota Warszawa ul. ks. Jerzego Popiełuszki 11 m. 19 01-593
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr III Gawior-Packo Anna Magdalena Warszawa ul. Przasnyska 7/58 01-756
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr IV Hoppe Anna Luiza Warszawa ul. Gwiaździsta 15A/222 01-651
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr IX Jędryszek Michał Warszawa ul. Adama Mickiewicza 32A lok. 3 01-616
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr V Irzyniec Aleksandra Małgorzata Warszawa ul. Przasnyska 6 lok. 9 01-756
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr VI Jachowicz Marcin Andrzej Warszawa ul. Potocka 4 01-652
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr VII Jagiełło Mariusz Piotr Warszawa ul. Gwiaździsta 71 01-651
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr VIII KANCELARIA W LIKWIDACJI Zastępca komornika Sebastian Warchałowski za Natalię Bogdanę Jenoch Warszawa ul. Jasnodworska 3C/24 01-745
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr XI Zastępca komornika Piotr Adamczyk za Andrzeja Krzysztofa Kulągowskiego Warszawa ul. Broniewskiego 59 a 01-865
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr XII Michalewicz Marek Warszawa ul. Wrocławska 2 A 01-493
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr XIII Mieczkowski Artur Warszawa ul. Mickiewicza 18D/2 01-517
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr XIV Owczarek Anna Justyna Warszawa ul. Przasnyska 6 lok. 9 01-756
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr XIX Rusin Beata Małgorzata Warszawa ul. Przy Agorze 28 lok. U8 01-930
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr XV Pabich Kamil Warszawa ul. Gdańska 2 01-633
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr XVI Patynowski Michał Karol Warszawa ul. Broniewskiego 59 A 01-865
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr XVII Podolska-Kędziora Marta Warszawa ul. Kochanowskiego 49 lok. 305 01-864
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr XVIII Rudzka-Natanek Aleksandra Malwina Warszawa ul. Broniewskiego 59A 01-865
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr XX Sadzikowski Tomasz Jerzy Warszawa ul. Potocka 4 01-652
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr XXI Warchałowski Sebastian Witold Warszawa ul. Marymoncka 105 lok. 2 01-813
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr XXII Borczewski Robert Marek Warszawa ul. Marymoncka 105/2 01-813
dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie nr XXIII Sanecka Agata Warszawa ul. Hanki Czaki 2/45 01-588

Źródło: https://arch-bip.ms.gov.pl/pl/rejestry-i-ewidencje/lista-komornikow-sadowych/index,9.html